Nákupný košík obsahuje:
0 položiek za 0,00 EUR
AKCIOVÁ PONUKA
PARTNERI

Partneri

MATADOR

Firma Matador vyrába kvalitné pneumatiky za prijateľnú cenu už od roku 1925. Vyrába pneu pre osobné, športové, off-road, ľahké nákladné i nákladné automobily. Od roku 2007 patrí Matador pod koncern BARUM-CONTINENTAL. Súčasná stratégia je založená na technickej príprave výroby, zabezpečení nových výrobných programov v sporupráci so zahraničnými zákazníkmi. Sortiment kusovej výroby zaručuje vysokú úroveň a kvalitu produktov.

V roku 2009 zvýšila spoločnosť Continental AG Hannover svoj podiel v spoločnosti Continental Matador Rubber na 100%. V priebehu tohto roka sa v Púchove otvorilo nové distribučno-logistické centrum spoločnosti Continental pre strednú a východnú Európu. V roku 2010 Continental otvoril v Púchove novú výrobnú halu na výrobu osobných a ľahkých nákladných pneumatík.


BARUM
Hovoríme o značke, ktorá pôsobí na trhu pneumatík už viac ako 70 rokov. Vďaka svojej výrobnej know-how a spoľahlivosti si získala prestíž po celom svete. Výrobný závod v Otrokoviciach je v súčasnosti najväčšou výrobnou jednotkou v Európe. BARUM = múdra voľba.
SAVA
Tieto pneumatiky patria do koncernu GOODYEAR (Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda, Debica) a sú vyrábané podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Pneu SAVA garantujú hospodárnu prevádzku vášho automobilu a výborné jazdné vlastnosti.
FULDA
Jedná sa o výrobcu pneumatík nižšej strednej triedy, ponúkajúceho bezpečnosť, výhodný pomer výkonu k cene a dlhodobý výkon. V Nemecku patrí FULDA k jednej z predných značiek, ktorá ponúka radu kvalitných a spoľahlivých produktov pre osobné automobily, ľahké nákladné automobily a poľnohospodárske stroje.
DUNLOP
Je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá a motocykle. DUNLOP je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík. Dodáva pre prvovýbavu prestížnych značiek : Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. DUNLOP ponúka viac ako 130 typov rôznych pneumatík pre úžitkové vozidlá.
GOODYEAR
Koncern GOODYEAR je najväčším výrobcom pneumatík vo svete, má zastúpenia na šiestich kontinentoch. Pod koncern GOODYEAR spadá taktiež niekoľko ďalších renomovaných značiek, vrátane pneumatík Dunlop, Fulda, Sava a Debica.
CONTINENTAL
Nemecká značka patriaca medzi špičkových výrobcov pneumatík. Pneu CONTINENTAL nájdete v prvovýbavách takmer všetkých značiek napr.: VW, BMW, Ford, Mercedes, Škoda, Audi a iné. Pneu CONTINENTAL dosahuje špičkovú kvalitu v testoch pneu. Značka CONTINENTAL sa môže pýšiť už viac než 100 rokov vždy vo svojej dobe najvyspelejšími technológiami výroby pneumatík.
BRIDGESTONE
Hovoríme o renomovanej značke s dlhodobou tradíciou u nás aj vo svete. Vďaka kladeniu dôrazu na kvalitu dosahujú pneumatiky stabilne veľmi dobré hodnotenie v renomovaných testoch.
PIRELLI
Hovoríme o piatom najväčšom výrobcovi pneumatík na svete. Sústreďuje sa na výrobu pneu pre luxusné automobily, pre ktoré je potrebný vysoký výkon a kvalita, ale nezabúda ani na ľahké nákladné vozidlá, motocykle, kamióny, autobusy, poľnohospodárske a stavebné stroje.
MICHELIN
Koncern MICHELIN patrí medzi najväčších svetových výrobcov pneumatík. Zaručuje kvalitu, výkon a životnosť svojich pneumatík ako v zime, tak aj v lete. MICHELIN vyrába pneumatiky pre osobné automobily, nákladné vozidlá, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy.

Akú značku pneumatík kupujete?